Teraz jest 28 mar 2024 21:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Ważny wątek 2 - forum i strona 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2010 09:50
Posty: 157
Lokalizacja: Białystok
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Z tego co pamiętam Paweł rozsyłał coś takiego przed wyprawą, na wikimapia.org bodajże to było.

_________________
OCLab.pl & OCForum.pl


17 mar 2011 21:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2008 08:31
Posty: 992
Lokalizacja: Warszawa (+Świerk)
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
staszeka napisał(a):
Fajna rzeczą byłaby MAPA PRYPECI (lub całej zony) z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami/budynkami/przedmiotami (chodzi o to aby na mapie byl i basen i chwytak i pies) i ich współrzędnymi

Każdy z uczestników dostaje na tydzień przed wyjazdem do ściągnięcia ponad 300 mega map i opracowań, między innymi Prypeci z zaznaczonym numerem każdego budynku, opisem reaktora RBMK, broszurą o promieniowaniu i o energetyce jądrowej.


18 mar 2011 08:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2010 20:44
Posty: 13
Lokalizacja: Kielce
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Nawet tutaj bot dotarł... :| Szanowni Administratorzy tego forum, zróbcie z tym porządek.

_________________
Vandenberg Legacy: "Jak zobaczysz błysk nuklearny, kucnij i zasłoń się."


25 mar 2011 18:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2011 19:50
Posty: 92
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Mam parę sugestii odnośnie forum.

Po pierwsze, MODERATORZY!

Nie chcę być złośliwy, ale częściej można spotkać moderatora/admina na 4chanie niż tutaj - trzeba to zmienić. 8-)

Część tematów trzeba już pozamykać, część usunąć a jeszcze inne połączyć. Moim zdaniem przydałby się ktoś kto rządził by tu twardą ręką, karał za trolling, nieumiejętność z korzystania z opcji 'edytuj post' oraz dbał o przestrzeganie zasad ortografii i 'ogonki' :D Moda najlepiej wybrać przez głosowanie. Ubiegać mogłyby się osoby z np. co najmniej 100 postami i posiadające tu konta dużej niż rok. Z uwagi na rozmiar forum uważam, że dwóch modów to liczba optymalna - nikt nie będzie narzekał na nadmiar pracy :D

Po drugie, należało by zmienić strukturę forum.

Należy dodać dział "Pytania i odpowiedzi' - w ten sposób wyeliminuje się bałagan w innych tematach, a nowo wybrani moderatorzy poprzenosiliby tam wszystkie wątki z pytaniami. Najczęściej poruszane kwestie byłyby w FAQ przylepionym na górze działu'.

Kolejnym potrzebnym działem jest 'Kosz' - tu trafiałyby wszystkie zamknięte i usunięte tematy. W razie potrzeb można by było je przywrócić.

Na razie to tyle. Jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to dopiszę :D

EDIT: Jeszcze sugestia odnośnie strony głównej. Można by tam było wrzucać najciekawsze wiadomości z tematu "Znalazłeś Coś Ciekawego w Sieci - Podziel się z Innymi" niby nic, a może zwiększyć liczbę osób odwiedzających portal :)


06 lut 2012 20:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2009 11:46
Posty: 303
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
:)... a ja przyzwyczaiłem sie do tego desing'a,od paru lat ta kolorystyka ... mniam .... i prosze nie zmieniac :P

... a niech kazdy popracuje nad sobą i sie doszkoli z JP :), to nie jest wina admina strony że ktoś ma problemy z ortografią czy wyrażaniem swoich emocji... tak jak ja mam wieczne adhd,
pozdrawiam i życze zdrowia

_________________

http://picasaweb.google.pl/mrmaszin
http://www.chomikuj.pl/maszin
http://boincstats.com/search/all_projec ... 0c4e999c1a


Pijcie dzieci, płyn Lugola. To jest ruska coca cola !!!


06 lut 2012 21:20
Zobacz profil

Dołączył(a): 02 sty 2012 22:36
Posty: 46
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Z tego, co poprzednicy pisali:

1. FAQ - najczęściej zadawane pytania
2. Galeria wyselekcjonowanych zdjęć, takich że cud, miód i orzeszki :)
3. Mapka z lokalizacjami dokonywanych pomiarów i wartościami - ciekawa sugestia :)

To chyba tyle.


17 lut 2012 10:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 08 cze 2013 02:55
Posty: 1
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Siema. Korzystałem z tych map które Paweł wysyłał przed wyjazdem i wszędzie bym doszedł gdyby starczyło czasu ;)
Po pierwsze- Usystematyzowana galeria np. na kwartały była by cool.

Po drugie- ciąć, rąbać i odkurzać stare wątki (nie zawsze więcej znaczy lepiej). Chociaż spodobał mi się pomysł żeby opisać każdy z typów dozymetrów w oddzielnym wątku.
Proszę tylko zostawcie coś do odkrycia a nie wszystko z rączkę i łyżeczką po sznurku do buzi :p

Pozdrower i do zobaczenia następnym razem.


13 lip 2013 20:04
Zobacz profil
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Mam pytanie:
czy ktoś wie jak usunąć konto z forum?
Pozdrawiam.


15 wrz 2013 17:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2012 16:11
Posty: 412
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
lasburakos napisał(a):
Mam pytanie:
czy ktoś wie jak usunąć konto z forum?
Pozdrawiam.

Napisać do admina prośbę o usunięcie.

_________________
Napromieniowani.pl

W Zonie: 9 razy (27 dni)
Eksploracja Czarnobyla: https://www.youtube.com/watch?v=CUczI9hfysM


15 wrz 2013 18:20
Zobacz profil
Post Re: Ważny wątek 2 - forum i strona
Dzięki.


15 wrz 2013 18:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL