Teraz jest 19 kwi 2024 20:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2014 11:54
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Len napisał(a):
Ja może powiem tak: nikt się nie czepia Arkadiusza Podniesińskiego za to, że do artykułu trafił sprzęt sprzedawany za trzykrotność normalnej ceny, bo nie on go pisał. Jestem byłym redaktorem i wiem, jak to się odbywa. Zapewne słyszeliście o lokowaniu produktów - wiele czasopism/portali tylko z tego żyje.


macmich napisał(a):
Mam podobne zdanie. Nie mam nic przeciwko ani filmowi Podniesińskiego ani nie mam nic przeciwko niemu z punktu wiedzenia artykułu, na którego wpływu nie miał albo ten wpływ był nie wielki (chyba, że zapłacił).


z obydwu tych komentarzy wynika że Arek nie jest autorem tego artykułu albo co najmniej nie miał na niego wpływu. I za co zapłacił? Za możliwość napisania i publikacji jego artykułu i zdjęć? Żartujecie?

mietek napisał(a):
Czego się spodziewaliście po artykule w CKM... Przecież to nie Arek go pisał ;)


Dobre ;)


20 sty 2014 14:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2012 16:11
Posty: 412
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Cytuj:
z obydwu tych komentarzy wynika że Arek nie jest autorem tego artykułu albo co najmniej nie miał na niego wpływu. I za co zapłacił? Za możliwość napisania i publikacji jego artykułu i zdjęć? Żartujecie?


Jezu, Robercik. Jak dotąd w każdym temacie, w którym napisałeś cokolwiek, wzbudziłeś kłótnie. A wszystko rozbudza się o powierzchowne czytanie...

NIKT nie pisał, że Arek jest autorem tego artykułu i NIKT nie pisał, że płacił za cokolwiek. Były natomiast słowa, że produkty zamieszczane w takich czasopismach, jak CKM (a więc niekoniecznie w omawianym artykule) są często sponsorowane przez producentów tychże produktów. I nikt tu nie żartował.

I tyle, a ty znów próbujesz się czegoś doszukać... Wrzuć trochę na luz, bo zaczynam odnosić wrażenie, że tylko Arkiem żyjesz.

_________________
Napromieniowani.pl

W Zonie: 9 razy (27 dni)
Eksploracja Czarnobyla: https://www.youtube.com/watch?v=CUczI9hfysM


20 sty 2014 14:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2014 11:54
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
nie powierzchowne czytanie tylko powierzchowne pisanie :)


20 sty 2014 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 kwi 2009 23:34
Posty: 366
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Robercik napisał(a):
mietek napisał(a):
Czego się spodziewaliście po artykule w CKM... Przecież to nie Arek go pisał ;)


Dobre ;)

A co, uważasz że Arek jest pracownikiem CKM i pisze dla nich artykuły? Dobre ;)

Co najwyżej to pismo się do niego zgłosiło / on zgłosił się do pisma, napisali artykuł a Arek go zaakceptował przed publikacją (albo i nie - pismaki lubią dać do akceptacji zupełnie co innego niż później się znajdzie w druku, ale w tym wypadku raczej tak nie było bo sam się tym artykułem chwalił). Z czym ty masz problem człowieku?


21 sty 2014 12:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 kwi 2009 23:34
Posty: 366
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Kuba123 napisał(a):
Bo tam w tym poradniku co zabrać do Strefy pokazali co zabrał P. Arek.
Same drogie rzeczy 8-)

AFAIR krótkofalówki ma zupełnie inne, i nie jest to pewnie jedyna rzecz z tego zestawienia.


21 sty 2014 13:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2014 11:54
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
mietek napisał(a):
Robercik napisał(a):
mietek napisał(a):
Czego się spodziewaliście po artykule w CKM... Przecież to nie Arek go pisał ;)


Dobre ;)

A co, uważasz że Arek jest pracownikiem CKM i pisze dla nich artykuły? Dobre ;)

Co najwyżej to pismo się do niego zgłosiło / on zgłosił się do pisma, napisali artykuł a Arek go zaakceptował przed publikacją (albo i nie - pismaki lubią dać do akceptacji zupełnie co innego niż później się znajdzie w druku, ale w tym wypadku raczej tak nie było bo sam się tym artykułem chwalił). Z czym ty masz problem człowieku?


zrelaksuj się. Pisząc "dobre ;)" miałem na myśli że podobał mi się Twój komentarz. A Ty się zaraz doszukujesz krytyki.


21 sty 2014 15:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 kwi 2009 23:34
Posty: 366
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Robercik napisał(a):
zrelaksuj się. Pisząc "dobre ;)" miałem na myśli że podobał mi się Twój komentarz. A Ty się zaraz doszukujesz krytyki.

Sorry, rzeczywiście źle zinterpretowałem Twój komentarz ;)


21 sty 2014 20:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013 12:35
Posty: 59
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Oj tam poluzujcie narządy :D

Taki tam typowy "gadżeciarski" artykuł, gdyby to było damskie pismo, to zobaczylibyśmy jeszcze jakie kosmetyki za 500+ zeta zabrać, żeby nie schodziły pod wpływem promieniowania, a do tego "50 radioaktywnych pozycji, które go rozpalą" :D Jedynie plus dla Arka, że może choć trochę się rozpromować i porusza temat Strefy na większym forum, chociaż zaraz pewnie zgłosi się do niego tysiąc podnieconych nastolatków i będzie musiał obalać różne mity.

Z jednej strony fajnie, że zwraca się uwagę na Strefę i na to, że istnieje problem jej niszczenia, z drugiej strony odniosłem wrażenie, jakby autorzy artykułu (szczerze wątpię, żeby Arek miał wpływ na jego ostateczną formę, pewnie nie dali mu tego nawet do autoryzacji) zachęcali - jedźcie tam jak najszybciej, bo turyści wszystko kradną, może sami zdążycie coś zabrać.

Z niepokojem patrzę na tendencję równania w dół jeśli chodzi o artykuły dotyczące tego typu "ciekawostek".

_________________
Mój blog o ruskim awcie => http://nivelacja.pl/


24 sty 2014 12:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2014 11:54
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Veneth napisał(a):
Oj tam poluzujcie narządy :D

Taki tam typowy "gadżeciarski" artykuł, gdyby to było damskie pismo, to zobaczylibyśmy jeszcze jakie kosmetyki za 500+ zeta zabrać, żeby nie schodziły pod wpływem promieniowania, a do tego "50 radioaktywnych pozycji, które go rozpalą" :D Jedynie plus dla Arka, że może choć trochę się rozpromować i porusza temat Strefy na większym forum, chociaż zaraz pewnie zgłosi się do niego tysiąc podnieconych nastolatków i będzie musiał obalać różne mity.

Z jednej strony fajnie, że zwraca się uwagę na Strefę i na to, że istnieje problem jej niszczenia, z drugiej strony odniosłem wrażenie, jakby autorzy artykułu (szczerze wątpię, żeby Arek miał wpływ na jego ostateczną formę, pewnie nie dali mu tego nawet do autoryzacji) zachęcali - jedźcie tam jak najszybciej, bo turyści wszystko kradną, może sami zdążycie coś zabrać.

Z niepokojem patrzę na tendencję równania w dół jeśli chodzi o artykuły dotyczące tego typu "ciekawostek".


Niestety wszystkie Twoje wypowiedzi cechuje brak elementarnej wiedzy oraz umiejętności czytania ze zrozumieniem (nie wspominając już o uprzedzeniu).

Proszę, zerknij jeszcze raz na artykuł i zobacz kto jest jego autorem. Jacy autorzy? Jaka liczba mnoga? Jacy „inni” (autorzy) nie dali Arkowi tekstu do autoryzacji? Sugerujesz, że są jeszcze jacyś ukryci autorzy, którzy zmienili tekst, a potem nie dali go Arkowi do autoryzacji? Czy Tobie potrzebne jest jeszcze jakieś specjalne zaświadczenie, kto jest autorem artykułu?

I czy Ty w ogóle rozumiesz co to jest autoryzacja?

Autoryzuje się wywiady, a nie artykuły. Zwłaszcza własne.

Robert


25 sty 2014 00:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2013 17:04
Posty: 600
Post Re: Nowy reportaż Arka Podniesińskiego (CKM)
Robercik, masz jakąś obsesję, czy po prostu jesteś jego waflem?

_________________
GS, Berthold LB133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП5В, RAM60A, RAM63, RWA72M, EDW150, KOS1, FH41, EKO-D, Radiagem2, RDS110, SVG2, PDMR82, an/udr13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)


25 sty 2014 01:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL