Teraz jest 29 mar 2024 06:44




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Reklama Bispolu 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2009 21:31
Posty: 465
Lokalizacja: Olkusz
Post Re: Reklama Bispolu
wariorr napisał(a):
dziadek_lesny napisał(a):
...i połowa ludzi w autokarze będzie mieć kieszenie pełne śrub do rzucania w celu wykrywania anomalii :)


Śrub? Hmmm... Jak to działa? :)


Przypuszczam, że Fani S.T.A.K.E.R.-a będą rzucali nimi "na prawo i w lewo", podobnie jak się ponoć robi w grze (nie grałem ale widziałem małoletnich fanów w c@ffee oraz filmiki, takie jak ten):

Obrazek
(YouTube)

Z pewnością jedynym skutkiem rzucania, będzie wykrycie ZERO "anomalii" W Strefie ZERO; ;)
a najwyżej jak kogoś trafią przypadkiem śrubą, to bardzo się na nich wkur.... :evil: i skończy się dla nich "zabawa w Stalkera"...




wariorr napisał(a):
(...)I te mutanty widziane za każdym rogiem bloku w Prypeci.(...)


No właśnie ciekawi mnie, czy jacyś fani S.T.A.K.E.R.-a będą mieli po powrocie potem "żal" do Bispolu, że nie mieli chociażby Rendez-Vous z np. z jakimś "stworkiem" :lol: , bo zwierzęta i rośliny – choć wyrośnięte – to wyglądają tam zupełnie normalnie (BTW: no może tylko jedno jabłko widziałem co wyglądało tam na "chore")...


W każdym razie z "mutantami" czy bez nich, Prypeć i tak jest IMHO MAGICZNYM MIASTEM!


08 gru 2009 19:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Reklama Bispolu
Kurde, nie miałem pojęcia o tej grze! Oni tam faktycznie rzucają śrubami! Dobre! He he :P
Ciekawe czy gwoździe i nakrętki też mogą być...


09 gru 2009 19:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2009 21:31
Posty: 465
Lokalizacja: Olkusz
Post Re: Reklama Bispolu
wariorr napisał(a):
Kurde, nie miałem pojęcia o tej grze! Oni tam faktycznie rzucają śrubami! Dobre! He he :P
Ciekawe czy gwoździe i nakrętki też mogą być...


Myślę że mogłyby być nie tylko śruby... W tym całym rzucaniu chodzi o detekcję tych tzw. "anomalii", które ujawniają się po wrzuceniu w nie jakiegokolwiek przedmiotu – robią to charakterystyczne w grze "plumffff!". ;)


Twórcy gry S.T.A.L.K.E.R. ten pomysł na rzucanie śrubami wzięli z pewnością z kultowej powieści SF Arkadija i Borysa Strugackich, pt. "Piknik na skraju drogi". W tejże powieści występują takie określenia jak np. "strefa", "stalker" itp...

BTW: Myślę że na pewno jest to jedna z ulubionych powieści Pan Nautilus-a (bez obrazy), gdyż powieściowa "strefa", a raczej "strefy" związane są z lądowaniem Obcych na Ziemi...
(a nie awarią jądrową)


10 gru 2009 01:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 sie 2009 20:47
Posty: 25
Post Re: Reklama Bispolu
Pomysł na Stalkera jako gręwziął się właśnie z Pikniku. Strefa w książce jest dużo bardziej śmiertelna. Ale sama gra stalker wraz z 3 odsłoną pokazała się z dobrej strony.


10 gru 2009 14:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009 10:46
Posty: 855
Lokalizacja: Gent, Belgia
Post Re: Reklama Bispolu
nowa wersja gry (Call of Prypiat) jest o tyle ciekawa, że nawet dość dobrze odwzorowano tam miasto. Widziałem tylko filmiki ale budynki oddano w miarę wiernie, ciekawe jaki ich procent umieszczono w grze?

Szkoda, że jako dodatku do gry nie wydano osobno czegoś w rodzaju wirtualnego spaceru po Prypeci, to by było coś :)

_________________
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"


Kazik Staszewski - "Cztery Pokoje"

Polecam:
http://www.seren.org.pl
http://www.nuclear.pl
http://atom.edu.pl


10 gru 2009 15:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Reklama Bispolu
hubik napisał(a):
nowa wersja gry (Call of Prypiat) jest o tyle ciekawa, że nawet dość dobrze odwzorowano tam miasto. Widziałem tylko filmiki ale budynki oddano w miarę wiernie, ciekawe jaki ich procent umieszczono w grze?

Szkoda, że jako dodatku do gry nie wydano osobno czegoś w rodzaju wirtualnego spaceru po Prypeci, to by było coś :)


Ja tam wolę naturalne spacery po Prypeci...


10 gru 2009 21:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009 10:46
Posty: 855
Lokalizacja: Gent, Belgia
Post Re: Reklama Bispolu
wariorr napisał(a):
Ja tam wolę naturalne spacery po Prypeci...
ja również, dlatego byłem już w Prypeci i pojadę pewnie ponownie na wiosnę. No ale wirtualna wycieczka nie zaszkodzi, chociażby teraz, gdy pojechać nie ma za bardzo jak

_________________
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"


Kazik Staszewski - "Cztery Pokoje"

Polecam:
http://www.seren.org.pl
http://www.nuclear.pl
http://atom.edu.pl


11 gru 2009 00:05
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 sie 2009 20:47
Posty: 25
Post Re: Reklama Bispolu
Aktualnie z bratem w grze jesteśmy w Prypeci. I nie jest podobne do tego z oryginału. Pamiętajmy że w grze jest nieco alternatywna wersja historii.

W najnowszej grze również odwzorowano Jupitera, tutaj akurat dość wiernie.


11 gru 2009 00:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2009 00:30
Posty: 223
Lokalizacja: B-C moje gg; 380254
Post Re: Reklama Bispolu
hmm...no nie powiem że seria gier Stalker klimatu nie ma, bo ma chociaż niektóre zjawiska i miejsca są tak abstrakcyjnie pokazane że śmiać sie chce xDD zmutowane świnie, anomalie wielkości budynków, rzucanie śrubami xD...w sumie to z 60% gry to fikcja ale cała reszta daje rade ;)


11 gru 2009 14:06
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 cze 2008 21:44
Posty: 215
Post Re: Reklama Bispolu
PoulN napisał(a):
Że jak, wydawca gry umieścił w pudełku ich kartki :?: :shock:


Kartki + Specjalna Waga do samodzielnego sklejania, w skali 1:50 Hahahahh.... :D


11 gru 2009 20:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL