Teraz jest 29 mar 2024 15:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Zdjęcie martwego psa w Pripyat 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Ficate napisał(a):
wariorr napisał(a):
A co z tym drugim, podobno szpitalnym??? Znalazł go ktoś w końcu?


Z tego co pamiętam to chyba Andrzej_K mocno spenetrował teren szpitala i zwierza niestety nie uświadczył, więc pewnie nie ma po nim śladu jak po tym z Fujijamy


Andrzej K., a byłeś we wszystkich budynkach szpitalnych???


29 mar 2010 22:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2009 21:31
Posty: 465
Lokalizacja: Olkusz
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Przez tą zas..ną Irinę, co przetrzymała nas godzinę na Semiochody, skróciło to w ogólnym rozrachunku czas eksploracji Prypeci, więc prócz eksploracji południowych miejsc tego miasta, zdążyłem jeszcze przetrząsnąć ze Szpitala:

  • trzy główne wielgachne budynki (wszystkie piętra).
  • Oddział Neurologii [Неврологическое отделение МСЧ-126] (wszystkie piętra)
  • Oddział Chorób zakaźnych [Инфекционное отделение МСЧ-126] (wszystkie piętra)

...nie zdążyłem z wyżej wymienionego powodu sprawdzić Oddziału Położniczego (Родильное отделение МСЧ-126]

Więc tam proponuję kolejnym wyprawom zacząć poszukiwania zwierza od tamtego budynku, aczkolwiek być może i tam go jednak nie ma, gdyż ktoś zaglądał już ponoć do tego budynku:

wariorr napisał(a):
(...)Wstępnie stawiałbym, że zwierzątko jest na zakaźnym, bo jest to budynek prawie całkiem wchłonięty przez roślinność. Względnie położniczy, ale tam czasami ktoś bywał i nie chwalił się zdjęciami...(...)


29 mar 2010 23:19
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 mar 2010 21:08
Posty: 14
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Andrzej_K napisał(a):
Przez tą zas..ną Irinę, co przetrzymała nas godzinę na Semiochody, skróciło to w ogólnym rozrachunku czas eksploracji Prypeci, więc prócz eksploracji południowych miejsc tego miasta, zdążyłem jeszcze przetrząsnąć ze Szpitala:

  • trzy główne wielgachne budynki (wszystkie piętra).
  • Oddział Neurologii [Неврологическое отделение МСЧ-126] (wszystkie piętra)
  • Oddział Chorób zakaźnych [Инфекционное отделение МСЧ-126] (wszystkie piętra)

...nie zdążyłem z wyżej wymienionego powodu sprawdzić Oddziału Położniczego (Родильное отделение МСЧ-126]

Więc tam proponuję kolejnym wyprawom zacząć poszukiwania zwierza od tamtego budynku, aczkolwiek być może i tam go jednak nie ma, gdyż ktoś zaglądał już ponoć do tego budynku:

wariorr napisał(a):
(...)Wstępnie stawiałbym, że zwierzątko jest na zakaźnym, bo jest to budynek prawie całkiem wchłonięty przez roślinność. Względnie położniczy, ale tam czasami ktoś bywał i nie chwalił się zdjęciami...(...)


na położniczym nic takiego nie widzieliśmy, był już dość mocno zdewastowany, mniej zniszczony jest zakaźny. Aczkolwiek myślę, że tego zwierzęcia dawno nie ma, o ile to nie był fake od początku


30 mar 2010 09:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009 10:46
Posty: 855
Lokalizacja: Gent, Belgia
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Katylina napisał(a):
Aczkolwiek myślę, że tego zwierzęcia dawno nie ma, o ile to nie był fake od początku
Tak naprawdę, to nie wiadomo, czy on w ogóle znajdował się w szpitalu. Można było tak wywnioskować z kontekstu w "Radiofobii" i kilku szczegółów na ujęciach z filmu ale to nie musi być akurat ten kompleks - w mieście jest jeszcze kilka innych budynków służby zdrowia.

Inna sprawa, że tej "mumii" może już tam nie być... Raczej nie był to fake, bo oprócz filmu, zwierzak był uwieczniony na kilku zdjęciach innych autorów. Obawiam się, że ktoś mógł go po prostu gdzieś przenieść lub po prostu zniszczyć. Wiele przedmiotów własne w szpitalu zmieniło swoje położenie - widać to jak się popatrzy ma starsze fotki ze Strefy. Niestety do tej pory trwa dewastacja Prypeci, chociaż większość rzeczy już dawno rozkradziono...

_________________
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"


Kazik Staszewski - "Cztery Pokoje"

Polecam:
http://www.seren.org.pl
http://www.nuclear.pl
http://atom.edu.pl


30 mar 2010 09:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2008 10:45
Posty: 14
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
..to tego z Fujijamy już nie ma..?


30 mar 2010 17:56
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 sty 2010 22:11
Posty: 348
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Wojtek_W napisał(a):
to tego z Fujijamy już nie ma..?


Nie została po nim nawet kosteczka.


31 mar 2010 08:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 mar 2010 21:08
Posty: 14
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Ficate napisał(a):
Wojtek_W napisał(a):
to tego z Fujijamy już nie ma..?


Nie została po nim nawet kosteczka.



sorry byłam głodna i nie mogłam się oprzeć


31 mar 2010 16:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 19:07
Posty: 56
Lokalizacja: Wawa-urynów
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
hmmm... kości chyba by się po nim nie rozpuściły ?


31 mar 2010 21:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 sty 2010 22:11
Posty: 348
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Katylina napisał(a):
sorry byłam głodna i nie mogłam się oprzeć


To dobrze, że ten łaszący się kotek przy poliklinice trafił na nas, a nie na Ciebie, bo był jeszcze ciepły :P

SkałaBTT napisał(a):
hmmm... kości chyba by się po nim nie rozpuściły ?


Mam zdjęcie poddasza Fujijamy, tylko muszę się do niego dokopać i może będzie coś na nim widać, ale może po prostu widok rozkładających się psich zwłok był np. według władz zarządzających strefą niewygodny dla potencjalnych "turystów" i po prostu zostały usunięte, choć to jednak mało prawdopodobne, ale jeżeli pamięć mnie nie zawodzi to śladu po nim nie widziałem, ani to w postaci szczątków, ani jakiejkolwiek plamy...


31 mar 2010 23:21
Zobacz profil

Dołączył(a): 13 wrz 2010 12:49
Posty: 1
Post Re: Zdjęcie martwego psa w Pripyat
Wojtek_W napisał(a):
..to tego z Fujijamy już nie ma..?

Hej,
jest. Chyba ten sam? Dwa lata później:
http://www.flickr.com/photos/46681614@N06/4920934373/


13 wrz 2010 12:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL