Teraz jest 28 mar 2024 22:44




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Bispol nie ma pomysłów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2009 21:31
Posty: 465
Lokalizacja: Olkusz
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
nukle napisał(a):
Hubson - Sprawdź świecę, może iskry nie ma. Nie mogę patrzeć jak się męczysz z tą kosiarką.(...)




Taka znana anegdotka, tak à propos AVATAR-a P.Hubsona:

Anegdotka z planu filmowego „Czterech pancernych i psa”    napisał(a):
— „Pyrkosz, pyrkosz i nie jedziesz...” - rzekł raz F.Pieczka do W.Pyrkosza, który mu odpowiedział:
— „...bo mi pieczka zgasła!”. :lol: :lol: :lol:


25 sty 2010 20:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 17:08
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
nukle napisał(a):
Podjechaliśmy w mieście Czarnobyl pod miejsce gdzie stoi te kilka wyeksponowanych pojazdów. Terra w ruch......oj!...... 0,07 uSv - czyli w domu mam więcej. "Czarnobyl zdrój" Ktoś z wycieczkowiczów wszedł na trawnik, podszedł do pojazdu, żeby tam zmierzyć. Afera! kierowca krzyczy, że nie wpuści do autobusu, że [...] mu naniesiemy do autokaru. No i ten wilgotny ręcznik na pierwszym stopniu wejścia autokaru .... Mierzyłem buty 0,13 uSv i nie chciało być więcej, a łaziliśmy po ściółce gdzie pokazywał 9,00 uSv.

Łączna dawka po całym dniu w strefie - 0.007 mSv (często mierząc podłoże)


Oni są nienormalni.
To jest naprawdę wycieczka dla małolatów a nie normalnych ludzi znających temat.

Po prostu Bispol i ich wiedza to po prostu Dno dna, albo jeszcze głębiej.


25 sty 2010 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009 10:46
Posty: 855
Lokalizacja: Gent, Belgia
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Wydaje mi się że podając ludziom takie "informacje" pomagają sobie utrzymać dyscyplinę w grupie. Na pewno łatwiej kierować wycieczką która ma prawie pełne portki niż osobami które znają temat.

Co oczywiście ich nie usprawiedliwia. Takie przedstawianie sprawy uczestnikom ich wyjazdów tylko pogłębia różne stereotypy na temat Czernobyla przez co później społeczeństwo oprotestowuje wszystko co jest związane z atomem z braku wiedzy i tego typu "bajek" zasłyszanych od pseudo-fachowców...

_________________
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"


Kazik Staszewski - "Cztery Pokoje"

Polecam:
http://www.seren.org.pl
http://www.nuclear.pl
http://atom.edu.pl


25 sty 2010 22:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 lip 2010 20:22
Posty: 9
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
witam,
jesteśmy zainteresowani wycieczką do Czarnobyla - grupa z Łodzi. :)

na samym początku w trakcie szukania trafiliśmy na ofertę BISPOLU, a co za tym idzie, na negatywne komentarze.
dopiero kolega znalazł wasze forum.

cena obejmuje przejazd autokarem, często bez klimy, co mnie zniechęciło już przy czytaniu. po nocy w autokarze, całodzienne zwiedzanie Kijowa. także można paść.
a faktycznie, łatwo naopowiadać komuś, kto się nie zna ;) i go nastraszyć.


30 lip 2010 12:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2009 00:45
Posty: 67
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Nie bądźmy skrajnymi radykalistami. Większość z nas jechała pierwszy raz z Bispolem i poza mankamentami, jednak dotknęliśmy tego miejsca. Więc jeśli ktoś chce tylko zobaczyć wybranych miejsc w strefie, z naciskiem na słowo "wybranych" to nie bądźmy świniami. Moje zdanie jest takie, że w związku z ograniczeniami czasowymi strefę ogląda się jak film z przewijaniem na podglądzie.


02 sie 2010 13:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2008 11:27
Posty: 494
Lokalizacja: Oleśnica k/ Wrocławia
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
nukle napisał(a):
Nie bądźmy skrajnymi radykalistami. Większość z nas jechała pierwszy raz z Bispolem i poza mankamentami, jednak dotknęliśmy tego miejsca. Więc jeśli ktoś chce tylko zobaczyć wybranych miejsc w strefie, z naciskiem na słowo "wybranych" to nie bądźmy świniami. Moje zdanie jest takie, że w związku z ograniczeniami czasowymi strefę ogląda się jak film z przewijaniem na podglądzie.


Right :!:

_________________
ZDJĘCIA: http://www.fotoferia.pl/u/pouln/folder/1311


22 paź 2010 10:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2008 11:27
Posty: 494
Lokalizacja: Oleśnica k/ Wrocławia
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
nukle napisał(a):
Nie bądźmy skrajnymi radykalistami. Większość z nas jechała pierwszy raz z Bispolem i poza mankamentami, jednak dotknęliśmy tego miejsca. Więc jeśli ktoś chce tylko zobaczyć wybranych miejsc w strefie, z naciskiem na słowo "wybranych" to nie bądźmy świniami. Moje zdanie jest takie, że w związku z ograniczeniami czasowymi strefę ogląda się jak film z przewijaniem na podglądzie.


Right :!:
ps. co nie zmienia faktu niestety, że przekłamań i mitów pominąc nie można.

_________________
ZDJĘCIA: http://www.fotoferia.pl/u/pouln/folder/1311


22 paź 2010 10:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 03 sty 2011 17:06
Posty: 10
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
PoulN napisał(a):
...mnie tam najbardziej jak z nimi byłem rozwalił tekst organizatora "Michała?" zdaje się, że; "...koło sarkofagu (a raczej bramy wjazdowej :D) możemy przebywać tylko max 5min, ponieważ ze względu upały poziom promieniowania jest mocno podwyższony" :shock:

Wysiadająca z autokaru młodzież szybciutko strzelała fotki i uciekała z powrotm do środka, przecież zdrowie najważniejsze, a napewno ważniejsze niż zdjęcie na naszej klasie 8-)


Szkoda tylko, że już nie pamiętasz jak sam spieprzałeś w popłochu przed "silnym promieniowaniem". Oczywiście dzisiaj jesteś mądrzejszy, wiesz co nieco o tym i owym, ale wtedy jak każdy "szczeniak" byłeś głupi... ot co. Doskonale Cię pamiętam i doskonale pamiętam jak się zachowywałeś.


06 sty 2011 17:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 03 sty 2011 17:06
Posty: 10
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Andrzej_K napisał(a):
PoulN napisał(a):
(...) możemy przebywać tylko max 5min, ponieważ ze względu upały poziom promieniowania jest mocno podwyższony" :shock: (...)


Organizator "Michał" rzeczywiście popisał się swoją „wiedzą” ... :lol: :lol: :lol:


Organizator nie popisywał się swoją wiedzą, a jedynie wiedzą, którą zaczerpnął od ukraińskich przewodników. Jeden z nich wspominał o krótkim czasie pobytu, i nie 5 minut, a 15 minut.

A PoulN ma uprzedzenia do bis-polu, bo mu żarcie w stołówce nie smakowało...


06 sty 2011 17:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lip 2009 20:25
Posty: 140
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Jak to nie ma pomysłu Bis-Pol...
Wpadł na genialny!
Podniósł cenę za pseudo wyjazd z 560 zl na 720 nie zmieniając programu wycieczki więc coś się kręci.

Wg mnie to totalny patol że obecnie ludzie decydują się z tego biura jechać...


07 sty 2011 00:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL