Teraz jest 29 mar 2024 00:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Bispol nie ma pomysłów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2008 11:27
Posty: 494
Lokalizacja: Oleśnica k/ Wrocławia
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Mr Hyde napisał(a):
Andrzej_K napisał(a):
PoulN napisał(a):
(...) możemy przebywać tylko max 5min, ponieważ ze względu upały poziom promieniowania jest mocno podwyższony" :shock: (...)


Organizator "Michał" rzeczywiście popisał się swoją „wiedzą” ... :lol: :lol: :lol:


Organizator nie popisywał się swoją wiedzą, a jedynie wiedzą, którą zaczerpnął od ukraińskich przewodników. Jeden z nich wspominał o krótkim czasie pobytu, i nie 5 minut, a 15 minut.

A PoulN ma uprzedzenia do bis-polu, bo mu żarcie w stołówce nie smakowało...


Oj mylisz się kolego zdrowo, nie "spieprzałem" tylko jak każdy wsiadłem do Autokaru. Co mialem tam zostać i strzelać jedne i te same kadry :roll: P
Pozatym jakaś Tu na forum kultura winna obowiązywać, a Twoja wypowiedź jej mało zawiera.

Odnośnie jedzenia w instytucie było w sumie b.dobre i dużo tego.
Z mojej strony tyle. Jak chcesz jeździj sobie z nimi ile chcesz, ja podziękował ;)

_________________
ZDJĘCIA: http://www.fotoferia.pl/u/pouln/folder/1311


10 sty 2011 18:34
Zobacz profil

Dołączył(a): 03 sty 2011 17:06
Posty: 10
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
PoulN napisał(a):
Oj mylisz się kolego zdrowo, nie "spieprzałem" tylko jak każdy wsiadłem do Autokaru. Co mialem tam zostać i strzelać jedne i te same kadry)


Właśnie stwierdziłeś, że 15 minut pod reaktorem to i tak zbyt dużo...
Heh... masz uprzedzenia do bispolu, ot co... Od początku wycieczki nic Ci nie pasowało. W związku z tym proszę Cię o subiektywne opinie na temat biura i Ich wycieczek. Póki co za bardzo uogólniasz i wyśmiewasz, przy czym te zachowania nie należą do kulturalnych. A przecież kultura górą, prawda?


10 sty 2011 20:15
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 cze 2008 21:44
Posty: 215
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Mr Hyde napisał(a):
Organizator nie popisywał się swoją wiedzą, a jedynie wiedzą, którą zaczerpnął od ukraińskich przewodników. Jeden z nich wspominał o krótkim czasie pobytu, i nie 5 minut, a 15 minut.


"Gdybyśmy robili tylko to co jest rozsądne, życie było by nudne" (taki mniej więcej był ten cytat, bo nie chce mi się sprawdzać)
To też było zaczerpnięte od ukraińskich organizatorów?

Mr Hyde napisał(a):
A PoulN ma uprzedzenia do bis-polu, bo mu żarcie w stołówce nie smakowało...


Nie żarcie, tylko (zapewne) robienie przez organizatora wielkiego halo z kiepskiego wyjazdu. I te 2-3 szalone godziny w Prypeci wobec 40 godzin jazdy trasą przez Medykę - Wow!.

FIrana83 napisał(a):
Wg mnie to totalny patol że obecnie ludzie decydują się z tego biura jechać...


Wiesz jak to jest. Przeczytają kluczowe słowa: "ekstremalny", "Czarnobyl", "specjalna waga" i jadą. Potem jak przychodzi co do czego, to jest... o!..., a jak pojadą z kimś innym, to dochodzi kilka 'o' więcej.


13 sty 2011 00:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lip 2009 20:25
Posty: 140
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
maciek napisał(a):
Wiesz jak to jest. Przeczytają kluczowe słowa: "ekstremalny", "Czarnobyl", "specjalna waga" i jadą. Potem jak przychodzi co do czego, to jest... o!..., a jak pojadą z kimś innym, to dochodzi kilka 'o' więcej.



Przecież ludzie szukają ofert w internecie, sam widziałem oferte tego biura byłem zafascynowany ale nie odpuściłem po pierwszym ogłoszeniu tylko poszukałem dalej. Nie było to bardzo wymagające aby wpaść na stronę Strefy Zero, tym bardziej że tu jest forum i można się wiele dowiedzieć od ludzi którzy byli z tym biurem...


13 sty 2011 09:04
Zobacz profil

Dołączył(a): 12 gru 2010 15:09
Posty: 122
Post Re: Bispol nie ma pomysłów
Nie zrozumcie mnie źle ale tak w pewnym stopniu jest z każdą wycieczką organizowaną przez biuro podróży. Sam studiuję Turystykę i Rekreację, jestem pilotem wycieczek (co prawda nie praktykującym jeszcze) i wiem jak to wygląda. Obojętnie czy jest to Czarnobyl, Rzym czy Tokio program jest ułożony uniwersalnie. Dla jednych 3 h zwiedzania będą żartem inni po 2,5 h będą już narzekać, że ich nogi bolą. Sami wiecie jak to na wycieczkach wygląda. Inna sprawa, że w normalnych warunkach jeżeli biuro za mocno się opier**** to ludzie wybierają inne jest konkurencja, a w tym konkretnym wypadku alternatywy brak i to jest największa bolączka.


13 sty 2011 12:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL