Teraz jest 19 kwi 2024 13:42




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Samochodem do Zony 4 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 17 wrz 2010 21:16
Posty: 32
Lokalizacja: Kielce
Post Re: Samochodem do Zony 4
Gtelicki dziwię się bo mieliście naprawdę dobrego przewodnika. No ale i tu przemilczmy dlaczego nie przyjął wyzwania. ;) Byłem w tym samym czasie co wy.

Można zgadywać. Osobiście myślę że miał problemy po tym jak nas zabrał tam ostatnim razem, nam przedstawił swoją wersję i nie mam powodów aby mu nie wierzyć, zresztą jeździmy tylko z nim od dwóch lat. Jeśli byłeś w tym samym czasie to rozumiem że byłeś z Arkiem. Pozdrawiam


02 lis 2010 08:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2010 09:33
Posty: 87
Post Re: Samochodem do Zony 4
Tak byłem razem z Arkiem.

Myślę że nie Was a Arka; z resztą nasz także wspominał o tym. Dobrze że wszystko się skończyło OK.

Ficate tam co jakiś czas ktoś na odwija numerów. Z tego co pamiętam najpierw sprawa z graffiti; później sprawa Eleny i jej rzekomych jazd na motorze; sprawa z organizacją wypraw przez Maciejewskiego żródło później parę zdjęć z miejsc które nie powinny być z sytuacji które nie powinny (w/g nich) być publikowane a jednym z efektów jest to - zródło itd itd.
Mając na uwadze dodatkowo zmianę szefa a raczej szefowej agencji i jej wizję tego czy owego można mniemać ze niedługo wiele rzeczy się zmieni niestety na gorsze.


02 lis 2010 10:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 17 wrz 2010 21:16
Posty: 32
Lokalizacja: Kielce
Post Re: Samochodem do Zony 4
Baranek napisał(a):
Tak byłem razem z Arkiem.

Myślę że nie Was a Arka; z resztą nasz także wspominał o tym. Dobrze że wszystko się skończyło OK.

Ficate tam co jakiś czas ktoś na odwija numerów. Z tego co pamiętam najpierw sprawa z graffiti; później sprawa Eleny i jej rzekomych jazd na motorze; sprawa z organizacją wypraw przez Maciejewskiego żródło później parę zdjęć z miejsc które nie powinny być z sytuacji które nie powinny (w/g nich) być publikowane a jednym z efektów jest to - zródło itd itd.
Mając na uwadze dodatkowo zmianę szefa a raczej szefowej agencji i jej wizję tego czy owego można mniemać ze niedługo wiele rzeczy się zmieni niestety na gorsze.


Wysłałem Ci priva z całą tą historią


02 lis 2010 15:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2010 21:13
Posty: 25
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Samochodem do Zony 4
Baranek napisał(a):



Gtelicki dziwię się bo mieliście naprawdę dobrego przewodnika. No ale i tu przemilczmy dlaczego nie przyjął wyzwania. ;) Byłem w tym samym czasie co wy.






A ja powiem inaczej z naszym przewodnikiem łączą nas nie tylko wyjazdy ale również przyjaźn, i jestem wiecej niż przekonany ze dotarlibyśmy znow pod zlomowisko, kolo, oko czy nawet reaktor 5,6. Jednak nie chcieliśmy jemu i ludziom ktorzy wybieraja sie do Zony ( oczywiscie pisze tutaj o nieco bardziej ambitnych turystach) szkodzic. Niestety kolokwialnie pisząc ze zwiedzaniem Zony (mam na mysli cos wiecej niz program Bispolu) robi sie coraz wiekszy przypal.
Bez większego problemu mogliśmy wejsc do miejsc na ktore nie mielismy oficjalnych przepustek ale z szacunku dla D i M nie zrobilismy tego. Pozdrawiam Rafał.


02 lis 2010 21:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2010 09:33
Posty: 87
Post Re: Samochodem do Zony 4
Rafał rozumiem i doceniam to oraz szanuje wasze podejście.
Wydaje mi się ze myślimy o tym samym.


02 lis 2010 21:57
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 cze 2008 21:44
Posty: 215
Post Re: Samochodem do Zony 4
Ficate napisał(a):
Baranek napisał(a):
Warto dodać także że iż przyczyną zakazu wjazdu w te miejsca jest na odwijanie numerów przez takich czy innych uczestników wypraw


Mógłbyś sprecyzować co takiego nie podobało się władzom ?


Wyobraź sobie, że ktoś spi...ł by się z Oka Moskwy. Podejrzewam, że oprócz przetasowań na stanowiskach w Agencji zwiedzanie Strefy dla przyszłych ekip odbywało by się już zza szyb autokaru.


04 lis 2010 01:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 sty 2010 22:11
Posty: 348
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Samochodem do Zony 4
No właśnie po przeczytaniu jednego z tematów założonego przez @rafalprelude mam już jasność sytuacji (i nie tylko ja) i z resztą domniemywałem, że może chodzić o coś więcej niż @Baranek sugerował na początku, a chyba krępował się walnąć w sedno sprawy:

Baranek napisał(a):
Ficate tam co jakiś czas ktoś na odwija numerów. Z tego co pamiętam najpierw sprawa z graffiti; później sprawa Eleny i jej rzekomych jazd na motorze; sprawa z organizacją wypraw przez Maciejewskiego żródło później parę zdjęć z miejsc które nie powinny być z sytuacji które nie powinny (w/g nich) być publikowane a jednym z efektów jest to - zródło itd itd.


maciek napisał(a):
Podejrzewam, że oprócz przetasowań na stanowiskach w Agencji zwiedzanie Strefy dla przyszłych ekip odbywało by się już zza szyb autokaru.


- zobaczymy co przyniesie 2011 rok


04 lis 2010 02:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2010 09:33
Posty: 87
Post Re: Samochodem do Zony 4
Ficate napisał(a):
chyba krępował się walnąć w sedno sprawy


nie chodzi mi o robienie zamiechów i sianie jakiejś propagandy. Po prostu mi przykro że tak się dzieję.

Oby spokój bo naprawdę dojdzie do tego jak pisze

maciek napisał(a):
zwiedzanie Strefy dla przyszłych ekip odbywało by się już zza szyb autokaru.


04 lis 2010 06:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL