Teraz jest 29 kwi 2024 07:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 do Arkadiusza Podniesinskiego 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2010 21:13
Posty: 25
Lokalizacja: Kraków
Post do Arkadiusza Podniesinskiego
Kolego, do pewnego czasu uwazalismy Cie za czlowieka na poziomie, godnego zaufania, ktory moze imponowac innym "turystom", nawet w Zonie wydawales sie byc sympatyczny, uczynny i kolokwialnie piszac - poprostu "ziom". Po pewnych faktach i zrewidowaniu Twojego postepowanie pragne powiedziec ze jestes oszustem i kretaczem!! Pisze to z pelna odpowiedzialnoscia. Za naszymi plecami twierdzisz ze to MY (czytaj dokladnie Rafał i Grzesiek) po Twoim NIELEGALNYM (poza wiedza PRZEWODNIKA!! zaznaczam POZA WIEDZA) wejsciu na OKO MOSKWY kontaktowalismy sie z p. M pytajac w atmosferze afery jak Ty tam wszedles i jak to jest mozliwe (bo My nie moglismy!!)!!! Otoz pragne napisac ze zwyczajnie klamiesz i krecisz. Prawda jest taka, to Ty Arkadiuszu po tym jak Ja i Grzesiek bylismy w srodku złomowiska czy pod okiem (gdyz z szacunku dla naszego Przewodnika i konsekwencji dla przyszlych zwiedzajacych to magiczne miejsce nie weszlismy na szczyt OKA) osobiscie rozmawiales z p. M jakim prawem my tam bylismy a Ty nie mozesz!!!. Narazając na strate pracy pana D jak i zamykajac droge przyszlym turystom na zobaczenie czegos czego zwykly program nie przewiduje.
Moze jestem zwyklym czlowiekiem ktory mial szczescie zobaczyc miejsca w Zonie ktore nie kazdy moze, napewno nie bylem w zakatkach swiata w ktorych Ty byles, napewno nie tworze takiego "show" jakie Ty tworzysz wokol swojej osoby ale Ja zwyczajnie nie krece nie oszukuje i nie klamie!! Podczas 4 wypraw do Zony NIGDY nie zrobilismy nic co by moglo zaszkodzic zarowno naszemu przewodnikowi jak i pozostalym turystom. Wiec jesli Ja zwykly czlowieczek moge dac Ci rade - troche pokory i wiecej szczerosci w tym co robisz.

ps. uprzedzajac moderatorow to nie "bicie piany" pewne rzeczy poprostu trzeba wyjasnic. Pozdrawiam.


02 lis 2010 22:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009 10:46
Posty: 855
Lokalizacja: Gent, Belgia
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
No i w końcu ktoś potwierdził jakie jest prawdziwe oblicze Pana P.

_________________
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"


Kazik Staszewski - "Cztery Pokoje"

Polecam:
http://www.seren.org.pl
http://www.nuclear.pl
http://atom.edu.pl


02 lis 2010 22:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2008 11:27
Posty: 494
Lokalizacja: Oleśnica k/ Wrocławia
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
Hmmmm :roll: znów się zacznie

_________________
ZDJĘCIA: http://www.fotoferia.pl/u/pouln/folder/1311


03 lis 2010 10:47
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 sty 2010 22:11
Posty: 348
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
PoulN napisał(a):
Hmmmm :roll: znów się zacznie


W sumie co się zacznie ? - Myślę, że raczej nie będzie tu powrotu do identycznej dyskusji jak z przed paru miesięcy, jest to sprawa pomiędzy Panem Rafałem i Panem Grzegorzem, a Panem Arkiem i przyznam, że rafalprelude "zamknął usta" pewnemu gronu i raczej bym się nie spodziewał tutaj burzliwych dyskusji i wyjaśnień, szczególnie ze strony Pana A., przynajmniej ja na jego miejscu bym się spalił ze wstydu.


03 lis 2010 11:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2008 11:27
Posty: 494
Lokalizacja: Oleśnica k/ Wrocławia
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
Tak właśnie oby nie było podobnej dyskusji ;)

_________________
ZDJĘCIA: http://www.fotoferia.pl/u/pouln/folder/1311


03 lis 2010 13:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2010 21:13
Posty: 25
Lokalizacja: Kraków
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
Właściwie jeśli moderator ma wolę temat może zamknąć, chciałem tylko przedstawić zachowanie kolegi A. Mam wrażenie że to takie działanie w stylu po trupach byle do celu. Pozdrawiam.


03 lis 2010 15:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009 10:46
Posty: 855
Lokalizacja: Gent, Belgia
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
rafalprelude napisał(a):
chciałem tylko przedstawić zachowanie kolegi A. Mam wrażenie że to takie działanie w stylu po trupach byle do celu. Pozdrawiam.

_________________
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"


Kazik Staszewski - "Cztery Pokoje"

Polecam:
http://www.seren.org.pl
http://www.nuclear.pl
http://atom.edu.pl


Ostatnio edytowano 29 mar 2011 17:48 przez hubik, łącznie edytowano 1 raz

03 lis 2010 21:59
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 cze 2008 21:44
Posty: 215
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
rafalprelude napisał(a):
Właściwie jeśli moderator ma wolę temat może zamknąć, chciałem tylko przedstawić zachowanie kolegi A. Mam wrażenie że to takie działanie w stylu po trupach byle do celu. Pozdrawiam.


Nie no, dobrze wiedzieć.


04 lis 2010 01:46
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 kwi 2009 23:34
Posty: 366
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
rafalprelude, forum strefy zero na którym posty Arka w których udowadnia swoją rację (nie mówię o tym zdarzeniu, tylko innych) są kasowane, nie jest dobrym miejscem na pozostawianie pamiątek "przeciw niemu" "ku przestrodze", bo jest zwyczajnie nieobiektywne.

Jeśli zaś chodzi o samą treść Twojego posta to może wytłumacz dokładniej o co chodzi bo pomimo że potrafię rozszyfrować skróty p. M i p. D to dalej nie do końca zrozumiałem o czym właściwie piszesz. Być może to dlatego że wiadomość adresowaną do jednej osoby potrafi zrozumieć tylko jej adresat. Więc może przeredaguj to tak aby każdy zrozumiał.

Prawdę mówiąc nie rozumiem też jakie "show" robi wokół siebie fotograf który jeździ do zony z innymi fotografami żeby nakręcić długi film o Czarnobylu... Po prostu ludzie sami kręcą legendy o nim w które swego czasu sam próbowałem wierzyć :roll:


04 lis 2010 19:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 30 lis 2009 20:16
Posty: 56
Post Re: do Arkadiusza Podniesinskiego
Rafał - jeśli masz jakieś żale lub pytania do mnie to po prostu trzeba było najpierw do mnie napisać. Ty a zwłaszcza Twój brat Grzesiek pisaliście do mnie już wiele razy, więc dziwię się że nagle piszesz do mnie poprzez forum. Skoro jednak chcesz o tym dyskutować publicznie to Ci odpowiem jak tylko najlepiej potrafię, a przynajmniej na tyle, ile zrozumiałem z treści Twojego postu.

Przykro mi, że mi się udało wejść na Oko, a Wam nie. Szkoda też, że dla Was jest to powód żeby robić z tego aferę, być zazdrosnym (cyt. „bo my nie mogliśmy”), lecieć i skarżyć o tym p. M czy D czy komu tam jeszcze. Polecałbym jednak najpierw skontaktować się z p. Byc (czyt. Wus) naczelnikiem strefy i zasięgnąć jego opinii zanim posłuchasz się co Ci opowiadają inni. To on decyduje co i gdzie możesz zobaczyć, a nie p. M, D czy ktoś inny. To dzięki niemu tydzień temu udało mi się wejść do elektrowni (blok 1). Zanim zatem znowu będziesz biegł się skarżyć, że mi się udało, a Wam nie, pomyśl dwa razy, bo tylko szkodzisz. Ja naprawdę nie potrzebuję powoływać się na nikogo, a tym bardziej na Was żeby móc gdzieś wejść.
Twój brat pisał mi ostatnio że cyt. „mamy ambitny plan pójść po Twoich śladach”. Myślę że powinniście przestać chodzić po moich śladach tylko zacząć chodzić własnymi. Może wtedy nie będziesz miał żalu lub nie będziesz rozczarowany że się Wam nie udaje to co mi.

I naprawdę nie wyrządzam nikomu szkody i nikomu nic nie opowiadam. Chciałbym Ci też zwrócić uwagę, że pierwsi opublikowaliście slajdy wideo z Rosochy i Oka więc sugestia jakoby nie szkodzicie przewodnikowi jest chybiona. Ja najczęściej na teren Oka mam oficjalne zezwolenie (mogę Ci przesłać do wglądu), a wchodzenie na nie to już bardziej kwestia odwagi i odpowiedniego przygotowania. Nikt nie wydaje specjalnego pozwolenia na wejście na szczyt, tak samo jak nikt nie wydaje pozwoleń na wchodzenie na dachy czy do budynków w Prypeci (oficjalnie jest to zabronione ale przecież wszyscy i tak wchodzą).

Proszę skontaktuj się najpierw z Grześkiem, bo on z kolei pisał mi, że cyt. „Na oko nie odważyłbym się chyba wejść, więc jeszcze większy podziw dla Ciebie”. Więc sam już nie wiem czy nie macie odwagi czy zezwolenia. Pisał mi jeszcze wiele interesujących rzeczy więc zanim zdecydujesz się dalej publicznie dyskutować to skonsultuj się najpierw z bratem. Forum nie jest najlepszym miejscem na wyjaśnianie sobie wątpliwości, zwłaszcza na tym, gdzie znika wiele nie tylko moich postów (zauważ że wasze posty też zniknęły). Proszę napisz do mnie maila, myślę że wyjaśnimy sobie wszystkie wątpliwości i będzie po sprawie.

I korzystając z okazji – szczegółowa relacja z ostatniej wyprawy w tym do sterowni bloku 1, Rosochy, przesiedleńców oraz trailera z powstającego filmu (już ukończony, trwa montaż) i zdjęć 3D ze strefy z uwagi na mój wyjazd została przełożona na święta. Ale warto poczekać :)

_________________
Arek
http://www.podniesinski.pl


04 lis 2010 23:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 235 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL