Teraz jest 29 mar 2024 08:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Ważny wątek 1 - następny wyjazd 

Chcę spędzić cały dzień w Kijowie tak jak w planach poprzednich wyjazdów:
Tak 58%  58%  [ 37 ]
Nie 42%  42%  [ 27 ]
Liczba głosów : 64

 Ważny wątek 1 - następny wyjazd 
Autor Wiadomość
Administrator

Dołączył(a): 12 mar 2008 13:07
Posty: 36
Post Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Ponieważ nadszedł już najwyższy czas, aby zabrać się za przygotowania do naszego następnego wyjazdu, postanowiliśmy przeprowadzić małe rozeznanie.

Rozchodzi się głównie o to, czy poza zobaczeniem zamkniętej strefy, jesteście zainteresowani zobaczeniem czegoś więcej na Ukrainie. Jednym z pomysłów jest zobaczenie tego oto miejsca: http://www.eoghan.me.uk/tips/msmt/index.html

Wiąże się to jednak z wyeliminowaniem z planu wyjazdu postoju w Kijowie, jeżeli nie chcemy wydłużać całego wyjazdu o jeden dzień.

Podzielcie się z nami Waszymi opiniami. Jeżeli macie też jakieś dodatkowe pomysły odnośnie wyjazdu, piszcie śmiało.


27 sty 2009 20:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 17:08
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Witam.
Ja osobiście to byłbym za tym muzeum. Ale można też wydłużyć pobyt o jeden dzień, czyli cały dzień na kijów i to muzeum. Myślę ze koszta nie wzrosły by znacząco.

Pozdro


27 sty 2009 21:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Popieram Nautilusa. Jestem bardzo za tym muzeum, ale i Kijowa szkoda... Czy nie można zrobić dzień dłuższego wyjazdu? Pozdrawiam.


27 sty 2009 21:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 22:20
Posty: 38
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Atmosfery Kijowa szkoda - to fakt, ale jeśli wybierać między tym, co już znane, a tym, czego jeszcze nie widzieliśmy - to ciekawość zawsze zwycięży, czyli... muzeum ;)

Poza tym do Kijowa zawsze można wybrać się na własną rękę, kiedy się chce i ma czas. Nie podejrzewam za to, żeby ktoś specjalnie fatygował się na Ukrainę, by zobaczyć silosy.

No i mnie to się marzy jeszcze jedna sprawa. Żeby w strefie odwiedzić kogoś, kto tam żyje i mieszka na stałe. Oglądanie samych "martwych" rzeczy jest smutne. ;) No ale to już inna bajka i tylko propozycja...


27 sty 2009 22:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 17:08
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Ja znam takiego człowieka. Mieszka we wsi Ilincy okoLo 15 min jazdy samochodem od miasta Czarnobyl.I nie ukrywam , że odwiedził bym go z wielką radością ponownie. Ale to niestety Atrakcja dla kameralnego wypadu na max 5 os a nie 40.


27 sty 2009 22:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 22:20
Posty: 38
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Aha, zapomniałam dodać, że ja patrzę z perspektywy tego, kto już był. A moim zdaniem ważniejsze powinno być zdanie tych, którzy jadą po raz pierwszy. ;) A reszta, skoro decyduje się na wyjazd po raz kolejny, powinna się dostosować.


27 sty 2009 22:23
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 sty 2009 22:37
Posty: 1
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Ja też byłbym za muzeum :)


27 sty 2009 22:39
Zobacz profil

Dołączył(a): 12 kwi 2008 19:35
Posty: 1
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Kijów jest nydny. Muzeum jak najbardziej dorzucić do planu wycieczki!
pozdro!


27 sty 2009 22:56
Zobacz profil

Dołączył(a): 03 wrz 2008 16:30
Posty: 34
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Osobiście głosowałem za muzeum ale z drugiej strony silos to tylko jedna atrakcja (fakt, baaaaardzo ciekawa) na cały dzień, a w Kijowie można zwiedzić dużo więcej.


27 sty 2009 23:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 wrz 2008 11:11
Posty: 30
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Bry Wam :)
Ja Kijów bym odpuścił, spokojnie i bez żalu... natomiast jeden dzień dodatkowy Strefie...a i owszem.
Może to jest najbardziej interesujące? Przecież głównym celem wyjazdów są właśnie okolice elektrowni i przypuszczam, że jeszcze na naszych(! a co!) wyjazdach nie było osoby, która po tych dwóch niemalże latanych dniach, miała dość. Może dołożyć dodatkowy dzień w Strefie, po prostu?

_________________
Tymon


27 sty 2009 23:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL