Teraz jest 29 kwi 2024 03:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Ważny wątek 1 - następny wyjazd 

Chcę spędzić cały dzień w Kijowie tak jak w planach poprzednich wyjazdów:
Tak 58%  58%  [ 37 ]
Nie 42%  42%  [ 27 ]
Liczba głosów : 64

 Ważny wątek 1 - następny wyjazd 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 27 sty 2009 23:28
Posty: 1
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Witam, pierwszy dziewiczy post, alle do tematu: myśle ze Kijów jest dość atrakcyjnym miejscem i punktem programu, jestem chyba za Kijowem, muzeum wojska możemy odwiedzić u nas. Jeśli chodzi o jakiś bonusowy dzień to chętnie spędziłbym go na Białorusi, kraj, skansen w środku Europy. Jestem raczej za dodatkowym dniem przy pozostawieniu stolicy Ukrainy w programie. Myślę że target chętnych jest tak specyficzny i wąski ze dodatkowe koszta przy sensownej propozycji spędzenia jednego dnia więcej, zostaną zaakceptowane i z przyjemnością poniesione (oczywiście z głową i nie bajońskie kwoty) Pozdrawiam


27 sty 2009 23:37
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 wrz 2008 11:11
Posty: 30
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Merod napisał(a):
Jeśli chodzi o jakiś bonusowy dzień to chętnie spędziłbym go na Białorusi, kraj, skansen w środku Europy.


Potrzebna wiza.

_________________
Tymon


27 sty 2009 23:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2008 17:13
Posty: 10
Lokalizacja: Brzydgoszcz
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Kijów zdecydowanie zbędny, natomiast przydałoby się więcej czasu w samej Prypeci, niezależnie od kosztu.

_________________
http://nihilquest.com/
http://www.myspace.com/nihilquest


28 sty 2009 00:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Ian G napisał(a):
Kijów zdecydowanie zbędny, natomiast przydałoby się więcej czasu w samej Prypeci, niezależnie od kosztu.


Czy Kijów zbędny - nie wiem, nie byłem, ale wydaje mi się, że to ciekawe miasto i warto je trochę pozwiedzać. Jestem za jednym dniem więcej, o ile to możliwe, i dodaniem do tego, co było w październiku, proponowanego muzeum. Tyle cudów, cholera, jak to pogodzić... Ile osób tyle bedzie opinii. Dla mnie osobiście najważniejsza jest Prypeć, do reszty dostosuję się... Pozdrawiam.


28 sty 2009 01:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 sty 2009 08:35
Posty: 6
Lokalizacja: Olsztyn
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Witam szanowne grono,
Dla mnie najistotniejsze jest aby zobaczyć to co jeszcze nie zostało całkowicie skomercjalizowane/rozkradzione tudzież nie zrobiono z tego jarmarku, dlatego najważniejszy jest Prypeć, Czernobyl i okolice bezpośrednio związane ze skutkami awarii.
Jako lud pracujący i ojciec rodziny, muszę uważnie dobierać wolne dni, więc każdy dzień więcej nie jest mi na rękę.

Przez jeden dzień Kijowa się nie zobaczy, poza tym można na własną rękę zrobić wycieczkę stricte KIJÓW-znawczą, bo tam każdy dojedzie bez problemu autem/motorem czy na wrotkach ;).

Ale jak to w grupie ;), dostosuję się.


28 sty 2009 08:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 wrz 2008 11:11
Posty: 30
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Naprawdę mocno namawiam Koordynatorów do trzeciego dnia w Strefie, np. dwa dni w Prypeci.
W czasie październikowego wyjazdu dwóch czy trzech kolegów prawie wyzionęło ducha bo ich kondycja okazała się za słaba na sztafetę, którą urządzili chcąc zobaczyć jak najwięcej. Woyakus - zdrowia !!!! :D

_________________
Tymon


28 sty 2009 09:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 paź 2008 11:49
Posty: 1
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
maciejza napisał(a):
Witam szanowne grono,
Dla mnie najistotniejsze jest aby zobaczyć to co jeszcze nie zostało całkowicie skomercjalizowane/rozkradzione tudzież nie zrobiono z tego jarmarku, dlatego najważniejszy jest Prypeć, Czernobyl i okolice bezpośrednio związane ze skutkami awarii.


Popieram.

Cytuj:
Ale jak to w grupie ;), dostosuję się.



Ja w tym roku się uprę i żadna praca mi nie przeszkodzi żeby z Wami jechać ... no chyba, że ją zmienię ;)


28 sty 2009 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2008 09:32
Posty: 78
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Tymon napisał(a):
Naprawdę mocno namawiam Koordynatorów do trzeciego dnia w Strefie, np. dwa dni w Prypeci.
W czasie październikowego wyjazdu dwóch czy trzech kolegów prawie wyzionęło ducha bo ich kondycja okazała się za słaba na sztafetę, którą urządzili chcąc zobaczyć jak najwięcej. Woyakus - zdrowia !!!! :D

-----------------------------------------------------------------------
A wbiegnij sobie cwaniaczku na 16 w 8 minut? i zobaczymy jak będziesz dychał :)


28 sty 2009 12:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 17:08
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Tymon napisał(a):
Naprawdę mocno namawiam Koordynatorów do trzeciego dnia w Strefie, np. dwa dni w Prypeci.
W czasie październikowego wyjazdu dwóch czy trzech kolegów prawie wyzionęło ducha bo ich kondycja okazała się za słaba na sztafetę, którą urządzili chcąc zobaczyć jak najwięcej. Woyakus - zdrowia !!!! :D


To jest raczej niemożliwe


28 sty 2009 12:49
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 sty 2009 14:07
Posty: 2
Post Re: Ważny wątek 1 - następny wyjazd
Jak dla mnie dotychczasowa formuła wyjazdu jest najlepsza - jest czas na prypec , czarnobyl i na kijów no i zgrywa się to w miare krótkim terminie. Kazdy dodatkowy dzien wolnego to dla mnie niestety problem.

Jestem za pozostawieniem Kijowa - mysle ze jest tam kilka naprawde wartych uwagi miejsc dla kazdego.


28 sty 2009 12:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 254 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL