Teraz jest 24 kwi 2024 07:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
 H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2008 22:44
Posty: 168
Lokalizacja: lubelskie
Post H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
Postanowiłem założyć nowy temat, bo widzę że istnieje potrzeba założenia takowego, o ile Użytkownicy zechcą zastosować się do pewnych zasad.
W tym miejscu można będzie poruszyć dowolny temat bez narażania się komukolwiek, oczywiście respektując zasady forum.

_________________
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”


19 mar 2009 21:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
No to tak:
1. Naprawiłem ostatnio rower. Wyniosło mnie to 640zł, ale teraz można go katować przez kolejny sezon we wszelkich górach w Polsce i Słowacji i Ukrainie :)
2. Rzuciła mnie dziewczyna - powiedziała, że w związku oczekuje stałości i poczucia bezpieczeństwa a ja ciągle włócze się po dziwnych miejscach i mnie nie ma w domu... :(
3. Nie mam czasu na nic, bo codziennie popołudniu mam próby w teatrze i wracam w środku nocy, zmęczony jak jasna cholera :(
4. Moja praca magisterska leży nietknięta od miesiąca, a promotor narysował sobie ostatnio kółko na czole na mój widok...
5. Zdechł pies właścicielki stancji, na której mieszkam. A mówił mi sąsiad, by nie karmić go odpadkami z mojej kuchni studenckiej...
6. Ojciec na wieść o tym, że jadę do Czarnobyla, powiedział: już lepiej pojedź do lasu, znajdź pierwszą lepszą sosnę i bij w nią głową aż ci głupota minie. Tyle pieniędzy tracić na pierdoły, ubrałbyś się lepiej raz porządnie!
7. W przyszłym tygodniu do drukarni trafia moja druga powieść pt. "Ostatni rok". Zamówienia przyjmuję już teraz na wariorr@wp.pl
8. Odliczam minuty do wyjazdu do Zony. W chwili pisania tego tekstu pozostało ich 17183 (jeżeli wyjeżdżamy o 22.00)

Czy spełniam warunki forum? :)


19 mar 2009 23:36
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 gru 2008 11:45
Posty: 19
Lokalizacja: Raszyn
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
oczywiscie ze....nie
a tak na powaznie...
co do roweru to sam go naprawiasz? ja to lubie byc caly w smarze
a w ogole czy jest ktos chetny jechac do strefy na rowerze?


19 mar 2009 23:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
escape napisał(a):
oczywiscie ze....nie
a tak na powaznie...
co do roweru to sam go naprawiasz? ja to lubie byc caly w smarze
a w ogole czy jest ktos chetny jechac do strefy na rowerze?



Zwykle naprawiam sam, ale teraz chodizło m.in. o wymianę kasety i przegląd amora (uszczelki i olej), więc sprzęt trafił do profesjonalistów z serwisu. Myślałem o jeździe do Strefy na rowerze, ale stwierdziłem, że jako nowicjusz to jednak byłoby przegięcie, za dużo przygód i niespodzianek, często niewesołych, pasuje wrócić żywy i z całym rowerem, więc lepiej spokojnie z grupą. A jeśli z grupą, to tylko strefazero.org. ;)
Ale... jak już się oswoję z klimatem, pooglądam w praktyce, to kiedyś... kto wie...


20 mar 2009 00:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2008 22:44
Posty: 168
Lokalizacja: lubelskie
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
wariorr napisał(a):
No to tak:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ...

Czy spełniam warunki forum? :)


Cóż widać, że masz sporo problemów, że tak powiem różnej maści.
Z pomocą forumowiczów, na pewno znadzie się wyjście z każdej sytuacji.

Punkt 1. - to raczej nie problem.
2. Tu zdecydowanie sytuacja jest poważniejsza, trzeba poszukać laski równie zakręconej jak Ty, co może nie być łatwe.
3. To podobnie jak ja, ż ta różnicą, że mniej się włóczę, raczej jestem domatorem, ale czasu też mi na wszystko brakuje.
4. Z nauką nie mam problemu, bo już akończyłem edukację, w moim przypadku na szczęście, bo już mi się to w pewnym momencie przejadło. Ale promotora masz w dechę, bo zareagował dość spokojnie i z wyrozumiałością.
5. Zwierzakom zdecydowanie nie służy pożywienie ludzi, zwłaszcza studencki wikt i na dłuższą metę.
6. Ojciec też jest w porządku skoro zareagował tylko w ten sposób.
7. Jaka tematyka? Trudno w ciemno coś zamawiać.
8. Nic dodać, nic ująć.

_________________
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”


20 mar 2009 02:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
ZAchrysler napisał(a):
wariorr napisał(a):
No to tak:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ...

Czy spełniam warunki forum? :)


Cóż widać, że masz sporo problemów, że tak powiem różnej maści.
Z pomocą forumowiczów, na pewno znadzie się wyjście z każdej sytuacji.

Punkt 1. - to raczej nie problem.
2. Tu zdecydowanie sytuacja jest poważniejsza, trzeba poszukać laski równie zakręconej jak Ty, co może nie być łatwe.
3. To podobnie jak ja, ż ta różnicą, że mniej się włóczę, raczej jestem domatorem, ale czasu też mi na wszystko brakuje.
4. Z nauką nie mam problemu, bo już akończyłem edukację, w moim przypadku na szczęście, bo już mi się to w pewnym momencie przejadło. Ale promotora masz w dechę, bo zareagował dość spokojnie i z wyrozumiałością.
5. Zwierzakom zdecydowanie nie służy pożywienie ludzi, zwłaszcza studencki wikt i na dłuższą metę.
6. Ojciec też jest w porządku skoro zareagował tylko w ten sposób.
7. Jaka tematyka? Trudno w ciemno coś zamawiać.
8. Nic dodać, nic ująć.



odnośnie punktu piątego: pies był i tak bardzo stary, więc pocieszam się, że może nie zawiniłem zbytnio. Żarełko mu smakowało, zwłaszcza pizza.

odnośnie punktu siódmego, zacytuję fragment wstępu: "To nie jest książka o górach, choć akcja czasami toczy się wysoko. Nie jest to też literatura całkiem młodzieżowa, choć z takim założeniem rozpocząłem swą pisaninę, nie jest to kryminał, ani powieść przygodowa, nie jest to nawet jakaś obyczajówka w stylu gumowych Nocy i dni. Tak naprawdę, nie wiem co to jest i jaki gatunek reprezentuje".
Ogólnie mówią, że to "mocna książka" o współczesnym świecie, napisana z punktu widzenia młodego człowieka. Piszą też, że książka o utraconych ideałach. Ogólnie cegła na 400 stron, ale moim zdaniem zjadliwa. Jakby co, to zachęcam. Pozdrawiam!


20 mar 2009 03:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2008 22:44
Posty: 168
Lokalizacja: lubelskie
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
Pizza, to wybitnie nie jest odpowiednie menu dla psa. Mogł jeszcze trochę pożyć gdyby nie ta pizza. :(
Co do książki, to nigdy nie miałem zacięcia do czytania poza nielicznymi pozycjami. Teraz także nie kupuję, bo po pierwsze te tradycyjne zamują miejsce, są dość drogie (kasę inwestuję w co innego, w to co kolekcjonuję) i nie mam czasu na czytanie. :lol:

_________________
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”


20 mar 2009 03:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
Co do psa i pizzy przyznaję rację... Ale do życia już go nie wskrzesimy :(

A co do ksiązki, można i tak. Choć kończę polonistykę, to równocześnie rozumiem i nawet popieram.


20 mar 2009 04:28
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 lut 2009 02:32
Posty: 62
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
wariorr napisał(a):

A co do ksiązki, można i tak. Choć kończę polonistykę, to równocześnie rozumiem i nawet popieram.


A tak na marginesie to czy prawdą jest twierdzenie że każdy student polonistyki myśli o sobie jako o przyszłym wieszczu i wielkim pisarzu?
P.S.A jesli twoja była studiowała też polonistyke to masz farta że już z nią nie jesteś, ja bym się nigdy nie wiązał z kobietą studiującą ten kierunek :D


20 mar 2009 11:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: H Y D E + + P A R K ====> Tu Możesz Pisać o Wszystkim
Łukasz23 napisał(a):
wariorr napisał(a):

A co do ksiązki, można i tak. Choć kończę polonistykę, to równocześnie rozumiem i nawet popieram.


A tak na marginesie to czy prawdą jest twierdzenie że każdy student polonistyki myśli o sobie jako o przyszłym wieszczu i wielkim pisarzu?
P.S.A jesli twoja była studiowała też polonistyke to masz farta że już z nią nie jesteś, ja bym się nigdy nie wiązał z kobietą studiującą ten kierunek :D



Zgadza się, Łukasz! A przynajmniej 99%. Pewnie dlatego, że dużo czytać trzeba takie głupoty przychodzą do głowy. Jakby to jeszcze miało dzisiaj jakieś znaczenie...
Kobiety studiujące ten kierunek są całkiem do rzeczy, w dużej części inteligentne i czasami nawet ładne. Ale moja była chce być architektem :D Jak to mowi: "architektką" Ło, Jezu! Podejrzewam, że jakbyś się zakochał, to nie miałoby znaczenia dla Ciebie, co studiuje Twoja wybranka.


20 mar 2009 13:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL