Teraz jest 26 kwi 2024 21:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 20 maja 2011 19:50
Posty: 92
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
darekpt napisał(a):
dopiero teraz wszedłem na Twój profil i widze że ty masz 17 lat .


nie wypowiadaj się dziecko w tematach o których nie masz pojęcia
BLADEGO


A twoje posty są na poziomie obligacji Grecji , Twoje argumenty to dno , ja o zimnej fuzji a ty mi o śrubowkrętach , ja o energetyce węglowej ty o ziemniakach . Na temat atomu wiesz tyle co na forum Stalkera . Zachowujesz się podobnie jak ta osoba co pisała że jak miała 18 lat to protestowała przecie Żarnowcu a tak naprawe nie wiedziała nic , teraz Ty tak chwalisz energetyke atomową a nie wiesz na jej temat nic , ba wiesz porównujesz ją do mięska .

Więc sorry ale zamaist na wagarach siedz na lekcjach


NARA

Od kiedy to wiek jest wyznacznikiem inteligencji? Zarzucasz innym wagary, tymczasem Twój poziom wypowiedzi, ortografia i interpunkcja dają mi powody by twierdzić, że szkołę oglądałeś tylko na ekranie telewizora. O braku 'ogonków' nie wspomnę. Gdy skończą Ci się argumenty, uciekasz się do wycieczek osobistych.

W związku z tym, mam dla Ciebie radę. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz a inwektywy wsadź sobie tam, skąd bierzesz większość swoich argumentów.


15 sty 2012 13:09
Zobacz profil

Dołączył(a): 11 lis 2009 12:36
Posty: 186
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
następny - 17 lat

powiedz mi co Ty możesz wiedzieć na temat ekonomii , energetyki , fizyki i chemii .


I co masz o mojego poziomu wypowiedzi , widze że jak ktoś ma inne zdanie na temat energetyki jądrowej to wszyscy tu odrazu go atakują a fakty są faktami : wszyscy powoli od niej odchodzą , przyszłością jest zimna fuzja i OŹE i to są fakty dla Świata a Polska zrobi jak uważa .


15 sty 2012 13:19
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2011 19:50
Posty: 92
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
darekpt napisał(a):
następny - 17 lat

powiedz mi co Ty możesz wiedzieć na temat ekonomii , energetyki , fizyki i chemii .

Używając dokładnie takiego samego argumentu mogę napisać, że jako osoba dużo starsza (?) nie masz kompletnie żadnego pojęcia na temat technologii, zwłaszcza komputerów. Niestety, może tego nie widzisz, nie wnosi to niczego do dyskusji.


15 sty 2012 13:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 11 lis 2009 12:36
Posty: 186
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
tępy jesteś ?

znajomość ekonomii , fizyki , chemii i troche innych dziedzin pozwoli zrozumieć co to jest energetyka jądrowa , jak działa i czy się opłaca jej użycie np. w Polsce .

Zresztą co ja będe z Tobą dyskutował masz 17 lat masz wykształcenie gimnazjalne . Więc poziom Twojej wiedzy jest na poziomie gimnazjum .


15 sty 2012 13:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2011 19:50
Posty: 92
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
darekpt napisał(a):
tępy jesteś ?

znajomość ekonomii , fizyki , chemii i troche innych dziedzin pozwoli zrozumieć co to jest energetyka jądrowa , jak działa i czy się opłaca jej użycie np. w Polsce .

No cóż. Miałem rację :) Jesteś tylko trollem niewnoszącym niczego do dyskusji a brak pomysłu na sensowną odpowiedź jest maskowany przez Ciebie inwektywami. Jakakolwiek dyskusja na argumenty nie ma z Tobą jakiegokolwiek celu. Jedyne co mi pozostaje, to nadzieja (bardzo mała), że znajdzie się tutaj jakiś moderator, który zrobi z tym porządek.


15 sty 2012 13:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 11 lis 2009 12:36
Posty: 186
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
Nie dociera do Ciebie nic . Widocznie trzeba łopatologicznie :

Jeżeli nie znam się wogóle na motoryzacji to się nie wypowiadam w tym temacie , bo moge się kłucić na temat tego że polonez jest szybszy , bardziej ekonomiczny i bardziej niezawodny od nowego BMW .


Tak samo analogicznie po co się ktoś wypowiada na tematy energetykii jądrowej jak nie ma wiedzy na tak bardzo złożony temat ( łączy się w nim ekonomia , polityka , fizyka , chemia , geologia i wiele innych ) i dopiero jak tę wiedzę połączymy możemy coś wiedzieć w tym temacie i to tak niewiele .

Więc teraz pomyśl co tak naprawde wiesz na Twoim gimnazjalnym poziomie wiedzy w tym temacie ?

Ps. Dobrze że nie jesteś pełnoletni , bo nie będziesz brał udziału w ewentualnym referendum ;)

Ps. Wiesz coś więcej na temat atomówki oprócz tego że to mięsko jak to osatnio Twój rówieśnik określił?


15 sty 2012 13:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2011 11:20
Posty: 151
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
Czy jedzie z nami moderator? :ugeek:
Temat jest do rozmowy nie do kłócenia się. Jeżeli macie coś do siebie to na PW sobie powyjaśniać a nie zaśmiecać forum. Dziękuje.

_________________
Obrazek
Artystyczna Fotografia Ślubna
http://www.fotografslubny.rzeszow.pl/


15 sty 2012 14:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011 20:58
Posty: 1658
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
Wypominanie wieku i spraw zupełnie nie związanych z tematem jest głównym wyznacznikiem tego, że dana osoba nie może już znaleźć argumentów (może Ty (Pan?) jesteś taki z natury?). Gdybyś faktycznie chciał nas upokorzyć i ukazać jacy to jesteśmy niedoświadczeni w temacie zaatakowałbyś nas takimi argumentami, żeby nas potocznie mówiąc zatkało.
Jeszcze jedna kwestia - na jakiej podstawie uważasz, iż nie znamy się nasza wiedza na temat energetyki jądrowej jest zerowa. Nie zgodzę się z tym co mówisz, że aby znać temat energetyki jądrowej należy wiedzieć o niej wszystko zawarte w tych dziedzinach (ekonomia , polityka , fizyka , chemia , geologia). Gdy rozmawiamy o technicznej stronie energetyki jądrowej i o jej bezpieczeństwie na co przyda nam się ekonomia?
Ostatnia kwestia - po nauce w gimnazjum, czy liceum nasza wiedza na temat energetyki (jądrowej, czy nie) wcale znacznie nie wzrośnie. Ja swoją czerpię głównie z internetu (m. in z tego forum, czy stron różnorakich instytutów - polskich i zagranicznych, a także tych o tematyce ekologicznej)

P.S.
Jeszcze raz powtarzam: nie wciskaj mi w usta słów, których na tym forum nigdy nie użyłem!!!
P.S.2 Ja z kolegą ViZ nie wstydzimy się swojego wieku i nie ukrywamy go...
P.S.3. Tak trudno jest odczytać proste porównania?

_________________
Мертвой листвою укрылась вся земля.
За стеной деревьев спрятались дома.
В этот город не вернутся никогда.

Dozymetry: Biełła, Polaron Pripyat, Graetz X50 ZS, RADtriage50, Terra P, DP-75
W Zonie: Kto by to liczył - pewnie ponad 100 dni


15 sty 2012 14:05
Zobacz profil

Dołączył(a): 11 lis 2009 12:36
Posty: 186
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
Tyle czytasz fachowych stron i nie wiesz do czego jest ekonomia?


15 sty 2012 14:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011 20:58
Posty: 1658
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Upadek ery Atomu i energetyki konwencjonalnej
darekpt napisał(a):
Tyle czytasz fachowych stron i nie wiesz do czego jest ekonomia?

Człowieku - czytaj ze zrozumieniem a poźniej pisz. Ja kończę dyskusję ze swojej strony, nie mam już na to siły ani ochoty, chociaż troszkę się pośmiać można.

_________________
Мертвой листвою укрылась вся земля.
За стеной деревьев спрятались дома.
В этот город не вернутся никогда.

Dozymetry: Biełła, Polaron Pripyat, Graetz X50 ZS, RADtriage50, Terra P, DP-75
W Zonie: Kto by to liczył - pewnie ponad 100 dni


15 sty 2012 14:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL