Teraz jest 18 kwi 2024 23:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 09 wrz 2008 14:04
Posty: 23
Post Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Widziałem porozwieszane w Warszawie plakaty o planowanej demonstracji przeciwko budowaniu w Polsce elektrowni atomowej. Mam mieć miejsce rzecz jasna 26 kwietnia, o 14:00, na placu zamkowym. Dodany byl tez adres http://www.ian.abc.pl, ale nie dziala.

Moze wiecie cos o jakiejs kontr demonstracji? Chetnie poszedl bym z transparentem z haslem "Nie stac nas na radiofobie", "pora dogonic swiat" czy "TAK dla atomu w Polsce" albo cos w tym stylu.

/Tadek


24 kwi 2009 08:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 17:08
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
A ja wypowiem się już tu.

TAK dla atomu w Polsce

A stronę mają teraz taką.
http://www.ian.org.pl/


24 kwi 2009 08:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2008 14:27
Posty: 441
Lokalizacja: Rzeszów
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Sprawa dotyczy nas wszystkich, zagrożenie jest realne. Przyłącz się do nas, działaj, zanim będzie za późno!

BĄDŹ AKTYWNY ZANIM BĘDZIESZ RADIOAKTYWNY!!!


Totalne średniowiecze, ciemności kryją ziemię!!!! Aż się czytać nie chce tych bzdur. Ale, oczywiście, lepiej spalać setki ton węgla, który kiedyś się skończy, i truć nas powoli. Jak czytam takie teksty jak powyżej, to nie wiem, śmiać się, czy płakać.


24 kwi 2009 12:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 17:08
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
wariorr napisał(a):
Totalne średniowiecze, ciemności kryją ziemię!!!! ...


Dokładnie dlatego ja czytając wstęp już se dałem spokój i do końca nie czytałem bo jak widzę takie bzdury to mnie trzęsie


24 kwi 2009 17:41
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 cze 2008 21:44
Posty: 215
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
nbqbio napisał(a):

Moze wiecie cos o jakiejs kontr demonstracji? Chetnie poszedl bym z transparentem z haslem "Nie stac nas na radiofobie", "pora dogonic swiat" czy "TAK dla atomu w Polsce" albo cos w tym stylu.

/Tadek


Ja również chętnie bym się pojawił na kontrdemonstracji. Zresztą do rozpędzenia tych "zielonych" czy jak im tam, wystarczyło by parę ruskich zegarków :D


"...gdzie był czerwony las, nazwa ponoć wzieła się z tego że jak został ścięty i zakopany pod ziemię to w nocy nad ziemią unosiła się czerwona powłoka wynikajaca z jakichs reakcji chemicznych..."

Taki mamy w Polsce poziom świadomości nt. Czarnobyla. Choćby wiadomość o Czerwonym Lesie, która drogą kolejnych przekłamań urosła do rangi realnego mitu.

Jak to się mówi? Nie w Kijowie, tylkow Moskwie, nie samochody, a rowery, nie rozdają tylko kradną...


24 kwi 2009 20:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 09 wrz 2008 14:04
Posty: 23
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Czyli jak, wybiera sie ktos kontr demonstrowac?


25 kwi 2009 18:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2009 19:41
Posty: 1
Lokalizacja: 3city
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Moim zdaniem lepiej sobie nie psuć humoru i nie wchodzić na tą stronę. Pokazują tylko jak mało wiedzą o energii atomowej, skoro potępiają jej wytwarzanie argumentując to katastrofą w Czarnobylu. To nie te lata i nie ta technologia.


25 kwi 2009 19:46
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 maja 2009 22:50
Posty: 7
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Już dawno mogliśmy mieć elektrownie jądrową w Polsce, ale niestety ludność okolic Żarnowca przerażona katastrofą w Czarnobylu w głosowaniu sprzeciwiła się budowie. I dzisiaj zamiast oglądać w Żarnowcu elektrownie możemy podziwiać krajobraz podobny do tego w Prypeci.
Polska musi myśleć o jak najszybszym wybudowaniu elektrowni, gdyż w najbliższych latach zapotrzebowanie na energię wzrośnie i coraz bardziej będziemy się uzależniać od dostaw ze wschodu.
Katastrofa w Czarnobylu powinna uświadomić nam , ze powinniśmy wybudować ją dobrze i nie oszczędzać na jej budowie, korzystając ze sprawdzonej technologii francuskiej.


19 maja 2009 23:25
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 cze 2009 22:26
Posty: 19
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Ali ja Tobie powiem to nie Ci z Żarnowca nie chcieli Żarnowca tylko Ci co mają radiofobię przyjechali jacys zieloni co wogle nie znali sprawy i myślą ze wszystko jest zle to co mamay sie wrócic do lasu??? To czemu Ci zieloni nie mieszkają w szłasach i nie zbierają sobie głaęzi na rozpalkę. Mądrale z nich. Ja jestem z Wejherowa i wszyscy to mowią że zaprzestenie budowy spowodowalo zatrzymanie rozwoju sie mojego miasta. Tutaj teraz się modlą żeby tylko zaczeli budowac znow bo ludzie chcą pracy a nie oglądac porzucone ruiny. Mi się wydaje ze ta elektrownia przestala byc budowana bo to kojarzyło sie z komunizmem wieć bylo trzeba to zamknąc (dekret o zamknięciu budowy podpisąl chyba Mazowiecki lub Wałęsa teraz nie pamiętam) ale dlatego że elektrownaia ta kojarzyla sie z ruskimi i że to byly ich plany. Moze malo kot dzisiaj pamięta ale "nasze" reaktory zostaly albo zezlowmoane albo oddane za grosze i pracują bez awaryjnie do dzisiaj w finladnii i na węgrzech. Ja jestem ciekaw czy ci "zieloni" wogle wiedzą z czego wynikala ta katastrofa z czarnobyli i czy ci sami zieloni wiedzą ze elektrownia atomowa to najbardziej EKOLOGICZNE rozwiązanie w naszych czasach które moze zatrzymac ocieplenie klimatu przecież z takiego komina leci tylko para wodna!!! to czego oni wkońcu chcą? wegiel zle woda zle z nimi to na marsa najlepiej tam ani wody ani wegla nie ma....


16 lip 2009 12:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 gru 2009 10:47
Posty: 55
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Post Re: Demonstracja przeciwko elektrowni atomowej w Polsce
Ale o czym mowa to tak jak by robić demnostracjię pod hasłem: "NIE DLA AUTOSTRAD, GINĄ NA NICH LUDZIE" To jakcyś kretyni Albo napędzani przez lobbystów konwencjionalnych elektrowni zarobkowicze.


28 sty 2010 12:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL