2010-10-14 15:53
Wyprawa w listopadzie?
« wróć Planowo nasza październikowa wyprawa miała być ostatnią w tym roku. Ponieważ nadal pojawiają się pytania o jeszcze jeden wyjazd, po uzgodnieniu z naszym ukraińskim przewodnikiem, podajemy dwa możliwe terminy kiedy mógłby się on odbyć:

16-22 listopada lub/i 23-29 listopada

Czym się będzie różniła ta wyprawa od poprzednich?
W nowym programie, poza 1,5 h wolnego czasu na eksplorację w opuszczonym mieście Czarnobyl, dodatkowo podjazd pod Czarnobyl-2 (Oko Moskwy) oraz blok V i VI Elektrowni!!! 
Szczegółowy plan wyprawy znajdziesz >> tutaj <<

Atuty wyjazdu w listopadzie?
Niespotykana mroczna aura w Prypeci dająca klimat odpowiedni dla tego miejsca (nie powinien jeszcze wtedy padać śnieg, a dzień będzie dostatecznie długi).
Musisz też wiedzieć, że zamknięta strefa ulega cały czas degradacji.
Wiele metalowych elementów oraz konstrukcji jest stale wywożonych na złom i w przyszłym roku może okazać się, że nie ma już składowiska barek na zalewie w mieście Czarnobyl, a być może nawet Oko Moskwy będzie już wtedy częściowo rozebrane (choć na razie to tylko plotka).

Zapewne wiecie, że przyszły rok jest 25 rocznicą awarii Elektrowni w Czarnobylu. Wszystkich, którzy planowali swoją wyprawę na wiosnę 2011 informujemy, że w okolicach tej rocznicy może być problem ze zorganizowaniem takiego wyjazdu. Zamkniętą strefę będzie wizytowało w tym okresie wiele grup związanych z przedsięwzięciem budowy nowego sarkofagu.

Może więc wyjazd w listopadzie nie jest takim złym pomysłem?

Wyprawa odbędzie się tylko wtedy, gdy uzbiera się odpowiednia ilość uczestników.
Prosimy o zapisywanie się chętnych na wybrany przez siebie termin z uwzględnieniem, że wyprawa odbędzie się tylko w jednym z nich (na oba pewnie nie uzbiera się komplet).
Docelowo zrobimy wyprawę w terminie na który zapisze się więcej chętnych i będzie miło, gdy osoby z drugiego terminu będą mogły również wziąć w niej udział.

Jeżeli będziesz zwlekać z zapisaniem się do podania oficjalnej informacji o odbyciu się naszej wyprawy to wiedz, że dla nas brak zapisów to informacja o tym, że brak jest chętnych na wyjazd.
Z naszej strony organizacja wyprawy zawsze jest pewna. Mamy ogromne doświadczenie w tym co robimy i WSZYSTKO ZALEŻY TYLKO OD ILOŚCI CHĘTNYCH CHCĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ IMPREZIE.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie powyższego - skorzystaj z zakładki "Kontakt".
Mailing Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj adres email: 

StrefaZero.org © 2008-2015
Hosting: Hostname.pl